Personel

Personel

SÖĞÜT DEVLET HASTANESİ PERSONEL LİSTESİ

ACİL SERVİS

S.NO

ADI SOYADI

GÖREV ÜNVANI

1

Özlem YILMAZ

 ATT(Birim Sorumlusu)

2

Münire KIRMIZI Hemşire

3

Eda EDEBALİ Hemşire

4

Büşra DOĞRU Hemşire

5

Hasan CURUS Hemşire

6

Meryem ERTAŞ Ebe

7

Neşe TİRYAKİ

Hemşire

8 Kazım DEDE

Hemşire

 

ARŞİV BİRİMİ

1

Nizamettin ÇELİK

Tıbbi Sekreter

 

AYNİYAT

1

Nizamettin ÇELİK

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

 

BİLGİ İŞLEM

1

Ümran KÜÇÜK

Tıbbi Sekreter

 

DANIŞMA

1

Dilek İKİZ

Tıbbi Sekreter

2

Emine ERÖZDEN

Tıbbi Sekreter

3

Emine GÜRAY

Tıbbi Sekreter

4

Özlem MÜLAYİM

Tıbbi Sekreter

 

DİŞ POLİKLİNİĞİ

1

Havva Duru

Hizmetli

 

HEMODİYALİZ BİRİMİ

1

İmren ŞEN

Hemşire

2

Erkan DUYMAZ

Hemşire

3

Melike AKYAZ

Hemşire

 

ECZANE BİRİMİ

1

Ayşe DOĞU

Hemşire

2

Serpil YILDIRIM

Hemşire

 

EVDE BAKIM

1

Murat BAYRAK

Sağlık Memuru

2

Dilek TEKİN

Hemşire
3

Gülay BEKEN

Hemşire

 

FATURALANDIRMA BİRİMİ

1

Seyfettin ÖZTEN

Tıbbi Sekreter

2

Ebru ÖZDEMİR Tıbbi Sekreter

 

GENEL EVRAK

1

Fatma ÖZKAL

Tıbbi Sekreter

 

GÜVENLİK BİRİMİ

1

Ahmet YÖRÜT

Özel Güvenlik

2

Ercan ZEYBEK

Özel Güvenlik

3

Vildan Şanal ÖZAYDIN

Özel Güvenlik

4

Süleyman ÖZKAN

Özel Güvenlik

 

HASTA HAKLARI BİRİMİ

1

Muradiye ULUUSTALAR

Ebe

İŞ YERİ HEMŞİRESİ

1

Minevver GÖKYER

Hemşire

 

KALİTE BİRİMİ

1

Minevver GÖKYER

Kalite Yönetim Direktörü

 

 

 

 

KLİNİK

1

Şadiye DAVRAN

Hemşire (Birim Sorumlusu)

2

Ayşe YALABIK

Hemşire

3

Canan BENLİ

Hemşire

4

Fatma PİRİNÇ

Hemşire

5

Safiye AYDEMİR

Hemşire

6

Nazife BEKAR

Hemşire

7

Nurşen ERDOĞAN

Hemşire

8

Özlem HARMAN

Hemşire

9

Gülnur UTKUSOY

Hemşire

 

LABORATUVAR

1

Neşe ARIK

Laboratuvar Teknisyeni (Birim Sorumlusu)

2

Yaşar KARATAŞ

Laboratuvar Teknisyeni

3

Erkan ERKAYA

Laboratuvar Teknisyeni

4

Nafiz ALPAY

Laboratuvar Teknisyeni

5

 

 

 

 

 

 

PERSONEL ÖZLÜK

1

Ümran KÜÇÜK

Tıbbi Sekreter

2

 

 

 

RADYOLOJİ

1

Mustafa DAŞAR

Radyoloji Teknisyeni

2

Ümit BAĞCI

Radyoloji Teknisyeni

3

Yadigar CÜNETOĞLU

Radyoloji Teknisyeni

4

Ergin GÜNDOĞMUŞ

Radyoloji Teknisyeni

5

Duygu ÜSTÜNDAĞ

Radyoloji Teknisyeni

 

SATIN ALMA

1

Ebru ÖZDEMİR Tıbbi Sekreter

 

SİVİL SAVUNMA

1

Nesrin AYMA

V.H.K.İ.

2

 

 

 

ŞOFÖR

1

Ender AKBAYRAK

Şoför

2

Ahmet DİKER

Şoför

3

 

 

 

 

 

 

TEKNİSYEN

1

Osman ÇİMEN

Hizmetli

 

İSTATİSTİK

1

Nesrin SAYMA

Tıbbi Sekreter

 

HASTA KABUL

1

Mehmet ŞİRİN

Diş Teknisyeni

 

YARDIMCI PERSONEL

1

Meltem GÜLMEZ

Temizlik Personeli (Birim Sorumlusu)

2

Ayşe KARACA

Temizlik Personeli

3

Burcu IŞIKLAR

Temizlik Personeli

4

Erdem ÖZMEN

Temizlik Personeli

5

Rıfat NALBANT

Temizlik Personeli

6

Süleyman SEVER

Temizlik Personeli

7

Zöhre GÜLER

Temizlik Personeli

 

 

 

 

YEMEKHANE

1

Aysun UYARLAR

Yemek Dağıtım Hizmetleri

2

Ayşe BAŞARAN

Yemek Dağıtım Hizmetleri