T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü Söğüt Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü Söğüt Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Acil Servis polikliniği

Güncelleme Tarihi: 12/10/2021


     Dr.Günce TÜRKMEN 
    ÖZGEÇMİŞ

1991 Eskişehir doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehirde tamamladı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2016 Yılından bu yana Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.Orta derecede ingilizce bilmektedir.


 
  Dr.Berna TÜRKCAN 
    ÖZGEÇMİŞ

1995 Eskişehir doğumlu. İlk ve Ortaöğretimini Söğüt'te tamamladı.Liseyi Eskişehir Fatih Fen Lisesinde tamamladı. Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi mezunu olup, halen söğüt devlet hastanesinde pratisyen tabip olarak görev yapmaktadır.


 

Dr.Nazile KAPLAN
ÖZGEÇMİŞ

1994 Karaman doğumlu. İlk,Orta ve lise eğitimini Aydın'da tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup  halen söğüt devlet hastanesinde pratisyen tabip olarak görev yapmaktadır.

Dr.Emre MERİÇ
ÖZGEÇMİŞ

1994 Eskişehir doğumlu. İlk,Orta ve lise eğitimini Eskişehir'de tamamladı.Sivas Cumhuriyet  Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup  halen söğüt devlet hastanesinde pratisyen tabip olarak görev yapmaktadır.


  Dr.Büşra YURTAYDIN
    ÖZGEÇMİŞ

1995 Eskişehir doğumlu. İlk, Orta ve lise eğitimini Eskişehir'de  tamamladı. Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi mezunu olup, halen söğüt devlet hastanesinde pratisyen tabip olarak görev yapmaktadır.

Dr.Hafsa KOLLUK
    ÖZGEÇMİŞ


1995 Bitlis doğumlu. İlk orta ve lise eğitimini Eskisehir'de tamamladı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup halen Söğüt Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak görev yapmaktadır.

Dr.Sümeyye ÖZDAMAR 
    ÖZGEÇMİŞ

1997 Isparta doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Burdur, Lise eğitimini Muğla'da  tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.Orta derecede ingilizce bilmektedir.

Dr.Zeki Said İNCEKARA 
    ÖZGEÇMİŞ

1996 Isparta doğumlu. İlk ve orta,lise Isparta'da  tamamladı. Ankara  Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.

Dr.Başak Selin KARA 
    ÖZGEÇMİŞ

1996 Eskişehir doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir'de  tamamladı. İstanbul Koç  Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Dr.Selda EVBAŞİ 
    ÖZGEÇMİŞ

1997  Artvin  doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Artvin'de  tamamladı. On Dokuz Mayıs   Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.Orta derecede ingilizce bilmektedir.

Dr.Fatma ALTUN 
    ÖZGEÇMİŞ

1997  İstanbul  doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Artvin'de  tamamladı. On Dokuz Mayıs   Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.Orta derecede ingilizce bilmektedir.

Dr.Ahmet AKTAŞ 
    ÖZGEÇMİŞ

1997 Malatya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir, Lise eğitimini Kırıkkale'de  tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.

   Dr.Furkan BİÇER 
    ÖZGEÇMİŞ

1996 Eskişehir doğumlu. İlk,orta ve  Lise eğitimini Eskişehir'de  tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen Söğüt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmaktadır.